Google, Ice Cream Sandwich’i 11 Ekim’de Duyuracak!

 Samsung, yolladığı davetiyelerle CTIA 2011 fuarında düzenleyeceği yeni bir Unpacked etkinliğini müjdeledi. 11 Ekim‘de düzenlenecek olan etkinliğe Google da katılacak ve Android’de yeni nelerin olduğunu gözler önüne serecek.

Andronova

Bu özel Unpacked 2011: Google Bölümü etkinliğini canlı olarak Youtube adresinden izleyebileceğiz. Çok önemli duyuruların yapılmasını bekliyoruz!

Henüz kesinleşmiş olmasa da Google ve Samsung’un 11 Ekim’deki etkinlikte Android’in Ice Cream Sandwich olarak adlandırılan yeni versiyonu ile bu versiyonu taşıyan ilk telefon olan Samsung üretimi Nexus Prime‘ı (Galaxy Nexus) resmen duyuracağını tahmin ediyoruz.

Yakın zamanda duyurulmuş olan Samsung Galaxy S II HD ile teknik özellikler bakımından benzerlik gösteren bir Nexus akıllı telefonuyla karşılaşmayı umuyoruz. Fakat cihazın birçok detayı gizliliğini korumayı başardı. Bu yüzden Google bizleri şaşırtabilir.

11 Ekim’de Türkiye saatiyle 22:30′da başlayacak olan etkinliğin ardından en güncel bilgilere blogumuzu takip ederek ulaşabilirsiniz. Umarız duyurulacak olan yeni Android versiyonu beklentilerimizi karşılar. Nexus Prime ve Ice Cream Sandwich hakkında yeni bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz!

Andronova