Htc Evo 3D, Ice Cream Sandwich’e kavuştu !

HTC firması her ne kadar geç kalsa da telefonlarına ICS güncellemesi dağıtmaya devam ediyor.  Daha önce yayınladığı ICS takviminde yer alan ve  Gingerbread ile çalışan 4.3 inçlik EVO 3D için Android 4.0 güncellemesini söz verdiği gibi yayınladı.

Andronova

Bildiğiniz gibi HTC EVO 3D, bizlere gözlüksüz 3 boyutlu görüntü sunabiliyor. 3D fotoğraf ve kamera çekiminin yanı sıra 3D oyunlarda oynamamızı sağlıyor. Başlarda yüksek fiyatı nedeniyle ülkemizde kullanıcılardan pek ilgi görmeyen Evo 3D, yapılan ciddi fiyat indirimi ile büyük ilgi görmeye başladı.

Telefonunuzun ayarlar +telofon hakinda+yazilim güncelemeleri bölümünü tıklayarak güncellemenin olup olmadığını görebilirsiniz. Bir hatırlatma yapalım güncelleme sonra ufak sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız fabrika ayarlarını sıfırlayın ya da Recovery menüsünden Wipe Dalvic Cache yapın.

Güncelleme tüm EMEA (Avrupa-Afrika-Ortadoğu) ülkelerini kapsayacak. Güncelleme ilk olarak Almanya’da başladı. Ancak unutmamalıyız ki güncelleme bölgesel farklılık gösterecek ve kısa süre içinde Türkiye’ye gelecektir. Yaklaşık 300 MB olan güncelleme ile Sense 3.0 olan EVO 3D Sense 3.6 sürümüne kavuşacak.

Andronova