HTC M7’nin Yeni Çıkan Yüksek Çözünürlüklü Render Resmi Cihazın Tasarımını Gözler Önüne Seriyor!

Hakkındaki bütün söylentileri duyduk, bulanık fotoğraflarına baktık ve detaysız renderlarını gördük; şimdiyse sonunda HTC M7’yi tam doğru olarak niteleyen bir resme sahibiz. Geçen gün ortaya çıkan bir tüyo, aşağıda gördüğünüz resme ulaşılmasını sağladı.

Aşağıdaki render M7’yi gösteriyor (Bu durum iki farklı güvenilir kaynak tarafından doğrulanmış durumda.); fakat dikkatli baktığınızda telefonun tasarımının oldukça tanıdık olduğunu göreceksiniz. Bunun sebebi, HTC’nin HTC 8X cihazının tasarımından bir kaç detayı bu telefon için ödünç almış olması.

HTC logosunun yerleştirilişi ve cihazın önündeki hoparlör ızgarası daha önce gördüğümüz bulanık fotoğrafla uyuşurken, ekrandaki ikonlar da Sense 5 sızıntısında gördüğümüz basit ve temiz arayüz tasarımına uyar durumda.


HTC M7’nin resmi olarak ne zaman duyurulacağını bilmem imkansız. Fakat umuyoruz ki HTC’nin uluslararası piyasaya sürme planları telefonu ne görünüş ne de isim olarak birbirinden farklı olmadan hem Amerika hem de Avrupa’da, özellikle de ülkemizde görebileceğimiz manasına geliyordur.

Kaynak: Android and Me