HTC, Olabildiğince Çok Sayıda Cihazını Ice Cream Sandwich Versiyonuna Güncelleyeceğini Söyledi!

Google, geçtiğimiz hafta duyurduğu yeni Android versiyonuyla tüm teknoloji dünyasını büyülemeyi başardı. Yüksek performans ve kullanılabilirlik vaad eden Ice Cream Sandwich‘in güncelleme olarak cihazlarımıza gelmesini büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu süreçte üreticilerden gelen yeni versiyon ile ilgili yorumlar büyük önem kazanıyor.

Sony Ericsson‘un ardından HTC de resmi Facebook sayfası üzerinden geçtiğimiz Cuma paylaştığı açıklamayla kullanıcılarına güncelleme konusunda büyük umut verdi. Açıklamanın tamamı aşağıdadır;

Google’ın Ice Cream Sandwich’i duyurduğu haftanın ilk günlerinden beri HTC, yeni işletim sisteminin özelliklerine ve işlevselliğine yakından göz atarak güncelleme planlarını kararlaştırıyordu. Biz, Android cihazlarımız için hızlı ve istikrarlı güncellemeler sunan sektörün kabul görmüş liderlerinden biriyiz ve bu durum Ice Cream Sandwich versiyonunda da farksız olacaktır.

Güncellemelerde mümkün olan en iyi performans ve kullanılabilirliği sağlamak için donanım ve yazılım dengesinin özenli olması gerekir. Yeni ürün portföyümüzü belirleyene kadar lütfen bizi takip etmeye devam edin. Hedefimiz; olabildiğince çok sayıda HTC cihazını güncelleyebilmektir. Seçilen cihazların detaylarını ve güncelleme zamanını önümüzdeki haftalarda paylaşacağız!

Teşekkürler!

HTC Facebook Sayfası

Android 4.0 Ice Cream Sandwich versiyonunu sadece Samsung Galaxy Nexus üzerinde, orjinal haliyle görmüştük. HTC’nin meşhur Sense kullanıcı arayüzüyle bu harika yazılımın nasıl bir görsel şölene dönüşeceğini siz düşünün!

Sony Ericsson; 2011 yılı Xperia serisi, HTC; belirsiz, Motorola; XOOM ve Droid RAZR ve ASUS;Transformer tablet bilgisayarları için Ice Cream Sandwich güncellemesini müjdeledi. Cihazları için her zaman en güncel Android versiyonunu sunmuş olan Samsung ise, henüz bir açıklamada bulunmadı.

Google’ın Ice Cream Sandwich kaynak kodlarını içinde bulunduğumuz Ekim ayı içerisinde yayınlaması bekleniyor. Tahminen en geç bir ay içerisinde CyanogenMOD‘un son versiyonu tüm saflığıyla cihazlarımıza Ice Cream Sandwich versiyonunu getirecektir. İlerleyen haftalarda ise resmi güncellemeler dağıtılmaya başlayacaktır. Büyük bir sabırsızlıkla Steve Kondik ve ekibini bekliyoruz!

müşteri hizmetleri