HTC Sensation için Ice Cream Sandwich Mart Sonunda Dağıtılıyor, Incredible S, Desire HD ve Desire S de Güncellenecek!

HTC, resmi Facebook sayfasından yaptığı açıklamada gelecek olan Ice Cream Sandwich versiyon güncellemesi hakkında yeni bilgiler verdi. Güncellenecek ilk dalga cihazlarını daha önceki bildirilerinde duyuran Tayvanlı üreticinin verdiği yeni veriler bazı kullanıcılarını sevindirirken, bazı kullanıcılarını üzecek.

Yapılan açıklamanın tamamı şöyle;

HTC, Ice Cream Sandwich güncellemelerini hazır hale getirmek için yoğun uğraş verdi. Mart sonunda HTC Sensation, HTC Sensation XE, HTC Sensation 4G ve onları takiben yakın bir süre sonra da HTC Sensation XL için ICS güncellemesini kapsayan ilk dağıtımımızı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Ek olarak, HTC Rezound, HTC Vivid, HTC Amaze 4G, HTC EVO 3D, HTC EVO Design 4G, HTC Incredible S, HTC Desire S ve HTC Desire HD için Ice Cream Sandwich güncellemesinin yıl sonunda geleceğini onaylıyoruz. Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak Ice Cream Sandwich ile alakalı yeni bilgilendirmeler için bizi takip edin.

HTC Facebook

Mart ayında gelecek olan güncellemeyi almayı ümit eden Rezound, Vivid, Amaze, Evo 3D ve Evo Design kullanıcıları maalesef yıl sonuna kadar Ice Cream Sandwich versiyonuyla resmen buluşamayabilir.

Öte yandan Incredible S, Desire S ve Desire HD akıllı telefonları için de güncelleme onayı gelmiş oldu. Fakat halen Rhyme ve Flyer‘dan resmi açıklamalarda bahsedilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan söylentiler, en son Honeycomb güncellemesi alan Flyer için Ice Cream Sandwich’in geleceğini iddia ediyordu. Umarız HTC’nin ilk Android tablet bilgisayarı bu önemli versiyon güncellemesinden mahrum burakılmaz.