HTC Sense 4.0 ve Android Ice Cream Sandwich’li HTC Ville’e Ait İlk Video Ortaya Çıktı!

Yılın en önemli akıllı telefon ve tablet bilgisayar etkinliği öncesinde yeni cihazlar birer birer ortaya çıkıyor. Birkaç ay evvel ilk görseli sızan HTC‘nin orta segment telefonu Ville‘in inceleme videosu HTC-Hub sitesi tarafından yayınlandı. İlk görüntüsündekinin aksine üç fiziksel dolaşım butonuya karşımıza çıkan Ville, ince tasarımıyla bizleri etkilemeyi başardı.

HTC-Hub sayesinde hem Ville akıllı telefonu hem de HTC Sense 4.0 kullanıcı arayüzü büyük oranda gün yüzüne çıkmış oldu. İşte HTC Ville’in kesinleşen teknik özellikleri;

– 1.5GHz Çift Çekirdekli İşlemci

– 1GB RAM

– 4.3 inç qHD (960 x 540 piksel) Super AMOLED ekran

– 8 megapiksel kamera

– VGA ön kamera

– Bluetooth 4.0

Android 4.0 Ice Cream Sandwich İşletim Sistemi

– HTC Sense 4.0 Kullanıcı Arayüzü

Yeni Sense arayüzünün gerçekten harika animasyonlara sahip olduğunu söylemeliyiz. Bir hafta kadar önce Pocketnow.com‘un Sense 4.0 izlenimlerini yayınlamasının ardından bir videoyla görüntülenmesi yıl içerisindeki HTC cihazlarının yazılımsal olarak nasıl görüneceğini tahmin etmek açısından iyi bir gelişme oldu.

Söylentilere göre; 8mm civarında kalınlık, 1650mAh Standart pil, HSPA+ iletişmi teknolojisi özelliklerini de ihtiva eden Ville’in bu yılki HTC ürün porföyünün orta segmentinde yer alması bekleniyor. Üst segment, HTC Edge (Endeavor ya da Supreme olabilir) ile doldurulacak.

Mobil Dünya Kongresi 2012‘nin bir gün öncesi, yani 26 Şubat’ta her iki akıllı telefonun da resmen tanıtılmasını bekliyoruz. Tüm detaylardan haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin!

HTC-Hub tarafından yayınlanan HTC Ville videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Güncelleme: Video bağlantısı yenilendi!