LG Optimus 4X HD, Optimus 3D Max ve Diğer LG Android Serisine Ait Canlı Görüntüler Yayınlandı! (Video)

LG, sadece birkaç gün sonra başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi 2012‘yi bekleyemeyip 2012 yılı Android serisini ard arda yayınladığı basın duyurularıyla resmen gün yüzüne çıkarmıştı. Tanıtılan Optimus 4X HD amiral gemi modeli gerçekten etkileyici, birçok yönden kusursuz bir akıllı telefon. Telefonino sitesi sayesinde Güney Koreli üreticinin bu Android cihazlarının bilinmeyen detayları da ortaya çıktı.

Optimus 4X HD, Optimus 3D Max, Optimus Vu için inceleme videoları, Optimus L7 ve Optimus L3 modellerinin de canlı görüntülerini yayınlayan site, büyük ihtimalle LG tarafından desteklenmiş. Fuar öncesi rakiplerinin gölgesinde kalmak istemeyen üreticinin böyle bir yol izleyerek tüketicileri cezbetmeye çalıştığını tahmin ediyoruz.

Videoları yayınlanan akıllı telefonların hiçbir takılma yaşanmadan, stabil, önceki arayüz ile karşılaştırdığımızda mükemmel diyebileceğimiz bir yazılımla geldiğini söyleyebiliriz. Optimus 2X’de olduğu gibi yeni amiral gemisinde de NVIDIA‘nın Tegra 3 çipsetini en iyi şekilde kullanmayı bilen LG’nin son harikalarına aşağıdan göz atabilirsiniz.