Modern Combat 3 Fallen Nation Geliyor, Modern Combat 2′yi Sadece 0.99$’a Satın Alabilirsiniz!

Gameloft, aksiyon türündeki en popüler oyun serisi olan Modern Combat’ın yeni oyunu Modern Combat 3: Fallen Nation‘ı resmen duyurdu! Oyun içi görüntülerin yer aldığı bir tanıtım videosu yayınlayan Gameloft, aksiyon türünü mobil cihazlara en iyi şekilde entegre edebilmek için harika bir çalışma gerçekleştirmiş.

Modern Combat 3, Sonbahar aylarında Android ve iOS platformu için satışa sunulacak. Bu ve bunun gibi yeni duyurulmuş olan oyunların iOS ile beraber Android için de aynı zaman diliminde sunulacak olması, geliştiricilerin Google‘ın lider mobil işletim sistemine olan ilgilerinin artmakta olduğunu gösteriyor.

Serinin önceki oyunları gibi yeni Fallen Nation görüntüleri beklediğimizden daha heyecan verici gözüküyor. Tek ve çok çekirdekli cihazların bulunduğu mobil sektörde, oyunun cihazın segmentine göre grafiklere sahip olması bekleniyor. Modern Combat 3, Nvidia‘nin dört çekirdekli çipseti Kal-El Tegra 3 desteğine de sahip olabilir. Oyuna ait resmi yayınlanmış bazı özellikler şöyle;

  • Sürükleyici sinematiklerin ve unutulmaz anların yer aldığı 13 etkileyici görev
  • 6 Harita, 6 farklı Mod ile 12 kişiye kadar Çoklu Oyuncu desteği
  • Bağımlılık yapan 90′dan fazla tecrübe rütbesinin yer aldığı sıralama sistemi
  • Modifikasyonlar uygulanabilen ve yeni parçalar eklenebilen yüksek teknolojiyle donatılmış modern silahlar
  • RAGE ve UNREAL grafik motorlarıyla rekabet edebilecek yeni nesil yüksek kaliteli efekt ve görseller

Modern Combat 3: Fallen Nation için yayınlanmış olan resmi Youtube videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Yeni oyun ile birlikte mevcut Modern Combat 2: Black Pegasus oyunu için de indirim geldi! Sadece 0.99$ yani 1.75TL‘ye sahip olabileceğiniz dünyanın en popüler aksiyon oyununu telefonunuzdan, kredi kartı ile ya da PayPal aracılığıyla satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Android cihazınızdan buradaki adresi ziyaret etmek ve gerekli yerleri doldurarak işlemleri tamamlamak.