Samsung Galaxy S II için 9 Şubat Tarihli Ice Cream Sandwich Yazılımı Sızdı! (Galaxy Note için Yarını Bekleyin!)

Sammobile, Samsung Galaxy S II için geliştirilen Ice Cream Sandwich versiyonlu yazılımın 9 Şubat tarihli sürümünü internete sızdırdı. Yaklaşık 5-10 günde bir sızan yeni Firmware’ler stabile Mart başında ulaşılabileceğini işaret ediyor.

Milyonlarca kullanıcının merakla beklediği Android 4.0.3 güncellemesini deneyip, hatta günlük olarak kullanabileceği en iyi ICS ROM‘unun I9100XXLPH olduğunu söyleyebiliriz. Yazılımın önceki LPB sürümüne göre karşılaştırması şöyle;

– Seçenekler arası kaydırma yaparken 3D efektler

– Önceki Firmware’lere çok daha iyi pil ömrü

– LPB sürümünden toplamda daha iyi

– FaceUnlock düzgün çalışıyor

– Görev yöneticisi eskisi gibi sorunsuz

– Mobil internet / APN ayarları sorunsuz

9 Şubat 2012 tarihli I9100XXLPH, yaklaşık 10 gün önce yayınlanan LPB sürümünden daha iyiymiş. Artık son sızıntılar, bir takım ufak problemler dışında günlük kullanıma gayet müsait. Bir sorun olmasa bile yazılım güncelleme uyarısını Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet menüsünden kapatabileceğinizi belirtelim. Karşılaşacağınız çok farklı problemler, sizin yüklemenizle alakalıdır.

Firmware‘i yorumlamadan önce yüklemeyi tekrarlamanızı ve bunu yapmadan önce yazılımsal temizleme işlemleri yapmanızı tavsiye ediyoruz. I9100XXLPH’nın detaylı resimlerine ve ilgili bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Sammobile, yarın Samsung Galaxy Note N7000 için Android 4.0.3 versiyonlu ilk Firmware dosyasını yayınlayacağını müjdeledi.

müşteri hizmetleri