Samsung Galaxy S II ve Daha Birçok Cihaz için Yayınlanan CyanogenMOD 7.1′i Hemen Yükleyin!

Steve Kondik önderliğinde Android platformu akıllı telefon ve tablet bilgisayarları için geliştirme çalışmaları yürüten CyanogenMOD takımı, yazılımlarının 7.1 versiyonunu dün itibariyle kendi sunucularında yayınladı! Yeni versiyon ile birlikte desteklediği cihaz sayısı 68‘e ulaşan Custom ROM, Android’in en kapsamlı yazılımı olarak geliştirilmeye devam ediyor.

Android işletim sisteminin 2.3.7 versiyonunu kullanan yeni CyanogenMOD 7.1, yapısında birçok yeniliği ve düzenlemeyi de barındırıyor.

Android işletim sisteminin yaygınlaşmasını sağlamak için bir yılı aşkın süredir hizmetlerini sürdüren Android Türkiye ekibi olarak sizlerin bu önemli yazılımı tecrübe edebilmeniz için forumumuzda CyanogenMOD konuları oluşturduk. CyanogenMOD ve Google Uygulamaları paketinin son versiyonlarını indirebileceğiniz bu konularda, yükleme işlemlerini adım adım anlattık.

Detaylı bilgi için sahip olduğunuz cihazın aşağıdaki bağlantılarına tıklayınız. Sorunlarınızı yine forum konularımızdan bizlere yöneltebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin!

GOOGLE NEXUS ONE

GOOGLE NEXUS S

HTC DESIRE

HTC DESIRE HD

HTC DESIRE S

HTC INCREDIBLE S

HTC WILDFIRE

SAMSUNG GALAXY S I9000

SAMSUNG GALAXY S II I9100

LG OPTIMUS 2X P990

SONY ERICSSON XPERIA NEO

SONY ERICSSON XPERIA PLAY

SONY ERICSSON XPERIA X10 MINI

SONY ERICSSON XPERIA X10 MINI PRO

SONY ERICSSON XPERIA X8

müşteri hizmetleri