Samsung Galaxy S III için Yeni Bir Kararlılık Güncellemesi Yayınlandı!

Galaxy S III için Android 4.1.2 güncellemesi geçtiğimiz hafta ülkemiz kullanıcılarına sunulmuştu. Kies ve OTA üzerinden yüklenilen güncelleme beraberinde birçok yeniliği de getirmişti.

Andronova

Bu yenilikleri tekrar hatırlatacak olursak; içeriksel menü yetenekleri, Page Buddy ile daha iyi müzik keyfi, geliştirilen kamera özellikleri (kolay fotoğraf yakalama, düşük ışık çekimi, içeriksel etiketleme, en iyi yüz ifadesi), Paper Artist uygulaması, kolay mod, ekranda aynı anda iki uygulama çalıştıran Multi Window, her kulaklık için ayarlanabilen ses dengesi, Facebook iletilerinin kilit ekranda görülebilmesi ve yazı boyutlarının ayarlanabildiği kolay okuma modu.

Güncellemenin üzerinden henüz 10 günlük süre geçmişken ülkemiz için 59MB büyüklüğünde yeni bir güncelleme yayınlandı. Söz konusu güncellemenin yine Kies ve OTA üzerinden sunulduğunu hatırlatalım. Güncellemenin henüz hangi yenilikleri getirdiği kapsamlı olarak net değil fakat forum sayfamızda güncellemeyi tecrübe eden kullanıcılar, Google Play Müzik uygulaması, yatay klavye sorununun çözümü, arabirimde daha hızı geçişler ve şarj probleminde bir dizi iyileştirmelerin yapıldığını bildiriyor. Güncellemenin güvenlik tedbiri amacıyla yapıldığı da gelen bilgiler içerisinde.

Firmware dosyası Forum.andronova.net‘te ilgili bölüme eklendi ve dosyayı odin ile kurmak isteyen kullanıcılar Galaxy S III bölümünü ziyaret edebilir.

Andronova