Samsung, Galaxy S III ve Diğer 2012 Serisi Cihazlarını 15 Mart’ta Amsterdam’da Tanıtabilir!

Teknoloji dünyasının merakla beklediği Samsung‘un amiral gemisi Galaxy S III ve 2012 portföyündeki diğer modellerinin tanıtılacağı Güney Koreli üreticinin ev sahipliğindeki etkinlik hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Sammobile sitesi, Samsung Benelüks’ün düzenleyeceği bir basın duyurusu için geçen hafta postaladığı davetiyesini bizlerle paylaştı!

Andronova

“Takvimlerinizi İşaretleyin”“Samsung 2012 Serisi” ve “Yakında Geliyor”ifadelerinin yer aldığı davetiyenin ortasındaki görselin 3 rakamını ya da GS harflerini sembolize ettiği söyleniyor. Netleşen birşey varsa o da, Samsung’un bu etkinlikte yeni 2012 serisi cihazlarını tanıtacağıdır. Fakat davetiyede resmiyet kazanacak bu serinin mobil aygıtlarla alakalı olduğu yönünde bir işaret bulunmuyor.

Biz bu etkinliğin Samsung’un Android işletim sistemli Galaxy serisini konu alacağından oldukça ümitliyiz. Mobil Dünya Kongresi 2012‘de basın duyurusu yapmayacağını açıklayan üreticinin daha fazla geçikmesi halinde en geç Mart sonu piyasaya sürülmeye başlayacak olan Nvidia Tegra 3 çipsetli akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar sektörün dengesinde önemli değişimlere sebep olabilir.

Davetiyeye aşağıdan göz atarak gerçekten 3, G ya da S harflerini simgeleyen bir şekil oluşturulmaya mı çalıştığı yönündeki yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin!

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın