Sızdırılan Galaxy Tab 3 Resimleri, Tabletin Çıkışının Yakın Olduğu Anlamına mı Geliyor?

Henüz resmi olarak duyurulmamış olan ve hakkındaki detaylar yeni yeni sızmaya başlayan Galaxy Tab 3’ün şimdiye kadar hiçbir fotoğrafı görülmemişti. Şimdiyse ortaya çıkan fotoğraflar biraz bulanık olsa da, bize Samsung’un bu yeni tableti sadece duyurmaya değil, aynı zamanda piyasaya sürmeye hazır olduğunu gösterir nitelikte.

Ne zaman duyurulacağı hakkındaki spekülasyonları bir yana bırakacak olursak, fotoğrafların tableti mağazalarda satılacağı kutusunda gösterdiğine dikkat edebiliriz. Görünen o ki, tablet GT-P**** şeklinde başlayan bir model numarasına sahip ve bu Samsung’un isimlendirme şekline uyuyor olsa da şu an için kesin olarak doğrulayamıyoruz.


Önceki Galaxy Tab 3 söylentileri 10.1 inçlik ve 7 inçlik olmak üzere iki farklı ekran boyutu görebileceğimizi belirtmişti. Bu söylentilere göre Galaxy Tab 3’ün kod adı Santos’du ve GT-P3200, GT-P3210, GT-P5200 ve GT-P5210 şeklinde “sadece Wi-Fi” ve “hücresel bağlantı + Wi-Fi” versiyonlarıyla iki tane 10.1 inçlik ve iki tane 7 inçlik model olacaktı. Şimdiyse yeni çıkan söylentiler Samsung’un 7 inçlik bir Galaxy Tab 3 çıkartmayabileceği ihtimalini gösteriyor.


Bunların dışında şimdiye kadar Galaxy Tab 3 hakkında sızdırılmış olan tek teknik detay, 5 megapiksellik arka kamera. Yukarıdaki her şeye bakacak olursak söyleyebiliriz ki, Samsung en geç MWC’de bu yeni tabletini duyuracak ve duyurusundan kısa bir süre sonra satışına başlayacak.

Kaynak: Android Community