Android’li Nokia N1 Tablet Dört Dakikada Çinde 20.000 Adet Sattı!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Bir zamanlar telefon pazarının hakimi Nokia, Android‘i seçmemesi ile piyasada tutunamamış ve Microsoft tarafından satın alındıktan sonra da iyice kaybolmuştu. Son günlerde Microsoft’tan bağımsız olarak Nokia’nın kendisi tarafından üretilen Android’li cihazları duyar oldu. Çok geç olsa da atılan bu adımların meyvelerini verdiği görülüyor. Nokia N1 tablet Çin’de satışa çıkarıldığı ilk 4 dakikada toplam 20.000 adet satarak büyük bir başarı yakaladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Akıllara uzun zaman sorulan soru geliyor, neden Nokia? Neden zamanında Android’i seçmedin? Artık cevabının önemi olmayan bu sorulara yatın aramanın aksine, Nokia’nın yeni Android’li cihazlarının yaptıkları firmaya ders niteliği taşıyordur diye düşünüyorum.

4 dakikada 20 bin adet satan tablet pc, herkes tarafından merakla beklenen Nokia C1 Andorid telefonu derken Nokia’nın aslında ne yapması gerektiğini daha iyi anlıyoruz. Android. Nokia Android işletim sistemli ürünlerini üretmeli ve pazarda eski günlerini belki yakalayamayacak olsa da yerini almalı.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak