Android’te Root’suz Görüşme Kaydı Nasıl Yapılır? ACR Video İncelemesi

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı telefonlar ile hayatımız oldukça kolay ve rahat hale geldi. İstediğimiz bilgiye istediğimiz anda, tam manasıyla elimizin altından ulaşabilmenin verdiği kolaylığın yanı sıra, marketlerdeki uygulamalarla, daha önce sadece MİT, CIA gibi gizli servislerin kullandığı bazı özellikleri de kullanabilir olduk.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bu servislerden en meşhurları arasında görüşme kaydı geliyor. Arama sırasında, sizin ve karşı tarafın ses kaydını yaparak saklayan bu sistem, artık akıllı telefonlarla herkesin kullanabileceği bir şey oldu.

Bu işi gören kanaatimizce en iyi uygulama da, Görüşme Kaydı – ACR uygulaması. Andorid’te kolayca telefonunuzda Root olmasa bile görüşme kaydı yapabilmenizi sağlayan ACR uygulamasını sizler için inceledik.

Görüşme Kayıt – ACR uygulamasını Google Play Store‘dan indirmek için buradan play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&utm_source=andronova.net

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir