Andronova v3 Güncellendi! Şimdi Yeni Özellikleriyle Daha Eğlenceli

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Andronova‘nın yeni uygulamasını sizlere tanıttığımız yakında süre içerisinde uygulamamıza eklenecek bazı önemli ve güzel özelliklerin olacağından bahsetmiştik. V3 için dün yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncellemeyle; Kapanma problemi giderildi, Türkçe yazı karakterleri problemi giderildi ve daha bir çok değişiklikler yapıldı.

teknik destek

Andronova v3’ü, okurlarımızın farklı ihtiyaçlarına göre, okur kitlemizin tüm platformlara hitap ettiğini bilerek tasarladık. Bir çok alanda Andronova, yeni uygulamasıyla okurları için artık çok daha etkin bir platform olacak.

Andronova v3 artık Tablet PC’lere uyumlu. Yeni uygulamamıza, artık okurlarımız kendi yazılarını, yeni mobil uygulamamızı kullanan diğer tüm okurlar için paylaşabilecekler. (yazılar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır) Bu özellik sayesinde, okurlarımızın da söz hakkının olduğunu, Andronova’nın tüm sevenlerine ait olduğunu göstermeye çalıştık.

6

Planlanan sonraki hedefler:

  • Çok yakında uygulamamızın iOS versiyonu yayınlanacak.
  • Uygulamamıza, sonraki aşamalarda kullanıcılar arası sosyalliğe yönelik yeni özellikler eklenecek. Bu sayede her kullanıcı kendi hesabıyla giriş yaptıktan sonra, diğer okurlarla etkileşimde bulunabilecek.
  • Widget desteği eklenecek.

Andronova v3’ün gelişmesi için yoğun çalışmalarımız devam ederken, yakın gelecekte Andronova’nın mobil uygulamasının eklenecek yeni özelliklerini sizlere duyuracağız.

Not: Eski uygulamamız, kullanıcıların henüz alışamaması ve olabilecek problemler göz önünde bulundurularak marketten henüz kaldırılmamış olup, 3 aylık deneme süresi sonunda yazıları almaya son verecek ve marketten kaldırılacaktır.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!