Andronova v3’ü İndiren ilk 500 Kişiden Logitech Revue Kazanan Talihli Belli Oldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Değerli Andoronova severler,

Andronova

Sizler için büyük uğraşlarla hazırladığımız ve 13 Temmuz 2014 tarihinde duyurusunu yaptığımız yeni uygulamamız, Andronova v3 için beklenenin üzerinde talep gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yeni uygulamamızı çıkardıktan bir kaç saat içerisinde siz değerli okurlarımızın yaptıkları 100 lerce indirme ve feedback sayesinde, karşılaştığımız kritik hataları da gidererek yeni güncellemeler yayınladık. Halen bazı hatalar ve eksiklikler olmakla birlikte, bunların da en kısa sürede giderileceğinden şüpheniz olmasın.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde uygulamamıza eklenen yeni özellik sayesinde, artık tüm okurlarımız, Andronova v3 içerisinki sol menüde yer alan Üye Yazıları menüsüne tıklayarak, kendi yazılarınızı bize göndererek, andronova’da yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Yazılarınızı bize gönderirken yazı içerisinde resim varsa, Bir Resim Gönder menüsüne tıklayarak, yazı içerisinde kullanılmasını istediğiniz resimleri veya bu video ise, Bir Video Gönder menüsünden video’yu bize gönderebilirsiniz. yeni versiyonu BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

Artık güç sizde, andronova’da sizin de söz hakkınız var.

Logitech Revue Hediyesi

Andronova v3’ü sizlere duyurduğumuz gün ayrıca, yeni uygulamamızı indirip oy veren ve yorum yapan ilk 500 kişiden bir talihliye Logitech Revue hediye edeceğimiz sözünü vermiştik. Bilmeyenler varsa, Logitech Revue, Amerika amazon.com/Logitech-Revue-Companion-Keyboard-Controller/dp/B0040QE98O Amazon.com’da şuanda 400TL’den satılan (Türkiye’de satılmış olsa, vergiler dahil en az 1000TL’ye satılacaktı) televizyonlarınızı akıllı Android televizyonuna dönüştüren muhteşem bir cihazdır.

Bu teklifimiz öyle rağbet gördü ki, daha bir gün dolmadan sizlerden uygulamamıza 500’den fazla yorum geldi. Şuanda binlerce indirme sayısıyla Google Play’de hızla yükselen yeni uygulamamıza verdiğiniz destekten ötürü tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

500 kişi arasında yapılan çekiliş sonucunda Logitech Revue kazanan talihli:

  • Hediyeyi kazanan kişinin belirlenmesinde kullanılan yöntem şu şekildedir:

Hüseyin Bey’i tebrik ediyor ve bir sonraki hediyemizde kazanma şansının sizde olabileceğini hatırlatarak, uygulamamızı indirerek desteklerinizi rica ediyoruz.

Not: Eski uygulamamız, kullanıcıların henüz alışamaması ve olabilecek problemler göz önünde bulundurularak marketten henüz kaldırılmamış olup, 3 aylık deneme süresi sonunda yazıları almaya son verecektir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın