Andronova’nın Yeni Arayüzünü Beğendiniz mi? [Anket]

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Değerli Andronova severler,

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sizler için yayına aldığımız yeni arayüzümüzle karşınızdayız. Bir çok yenilikle birlikte, siz değerli okurlarımız için mobil teknolojiye yönelik en güncel ve eşsiz mobil teknoloji haberlerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Artık Andronova çok daha mobil uyumlu. Tüm Android telefonları ve tablet pc’lerin yanı sıra, iPhone, iPad, Windows Phone’lu telefonlar tabletler başta olmak üzere, tüm mobil cihazlardan rahatça kullanıcı dostu içeriğimize erişebilmeniz mümkün. Bu değişim sadece arayüzde gerçekleşmedi. Ayrıca, “Türkiye’nin Mobil Teknoloji Portalı” sloganıyla yoluna devam eden Andronova’da, çok yakında yeni servislerimizi de sizlerle buluşacak.

Siz değerli okurlarımıza, aşağıdaki anketimize katılarak, yeni arayüzümüz hakkındaki beğenip beğenmediğinize yönelik fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

[polldaddy poll=8774924]

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak