Angry Birds’te Roller Değişiyor

Bir oyun düşünün acıkmış olan domuzlar, kuşların yumurtalarını çalıyor ve bu durum kuşları inanılmaz sinirlendiriyor. Sonrasında ise kuşlar domuzlardan yumurtalarını alabilmek için birbirinden zorlu etapları geçmeye çalışıyor. Her yaş grubu tarafından sev

Angry Birds’te Roller Değişiyor
müşteri hizmetleri

Bir oyun düşünün acıkmış olan domuzlar, kuşların yumurtalarını çalıyor ve bu durum kuşları inanılmaz sinirlendiriyor. Sonrasında ise kuşlar domuzlardan yumurtalarını alabilmek için birbirinden zorlu etapları geçmeye çalışıyor. Her yaş grubu tarafından sevilen bu oyun bir şirketi batmaktan kurtardı ve bu şirketi en önemli oyun yapımcılarından biri yaptı. Üstelik bu oyun kullanıcılar tarafından milyarın üzerinde indirildi.

Evet bahsettiğimiz oyun herkesin bildiği ve mutlaka oynadığı Angry Birds. Rovio firması tarafından yapılan oyun dünyada fenomen olmuş durumda. Son olarak kullanıcılara sunulan Angry Birds Space dünya sınırlarını aşarak bizleri uzay macerasına götürmüştü.

Daha önce sadece kuşlar hareket yeteneğine sahipti ve kullanıcılar bu kuşları dilediği gibi hareket ettirebiliyordu. Kızgın kuşlar yumurtalarını geri alabilmek için amansız bir mücadelenin içine girmişti.

Pocket-lint sitesinin resmi olmayan kaynaklardan verdiği habere göre bu defa oyunda roller değişiyor. Bu defa hareket etme sırası domuzlarda. Daha önce kötü rolde oynayan karakter misali gülmelerine alışık olduğumuz domuzlar bu defa yumurtalarını korumak için kuşlara saldıracak. Yani bu defa kuşların karşısında olacağız.

Oyun hakkında henüz kesin bilgiler yok. Bu yılın sonlarında ya da 2013 yılı başlarında oyun kullanıcılarla buluşabilir.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 7 yıl Önce

Tamamen androidle ilgili bir habermiş