Anket: Andronova’nın Yeni Görünümünü Beğendiniz mi?

blank

Siz değerli okurlarımız için yenilenmeye devam ediyoruz ve buna istinaden sizler için yeni arayüzümüzü yayınladık. Ankete katılarak fikrinizi iletebilirsiniz.

teknik destek

Tamamen farklı bir arayüz olan yeni AndronovaV4 sürümümüzde, gerek menü yerleşimi, gerek ise yazı akışı olsun artık çok daha mobil uyumlu bir altyapıya sahibiz.

Bundan böyle yazıları okuduktan sonra, bir önceki yazıyı okuyabilmek için anasayfaya gitmeniz veya sayfa değiştirmenize de gerek yok. Tarayıcınızı yazının altına doğru kaydırın ve bir önceki yazı karşınıza çıkacak.

andronova-v4-tema

Yorumları görmek ve yorum yazmak için ise, yazının sonundaki “yorumlar” butonuna basmanız yeterli.

Yeni arayüzümüzle, çok daha içerik erişimini kolaylaştırıcılığa önem verdik. Sizin fikirleriniz de bizim için önemli olduğundan, aşağıdaki ankete katılmanız ve/veya yorumlarda fikirlerinizi paylaşmanızı rica ederiz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!