Anki Drive ile Robotik Yarışa Var mısın?

blank

Yapay zeka konusunda deneyimli bir ekip tarafından geliştirilen Anki Drive oyunu uzun bir süredir şehir efsanesi olarak dilden dile dolanıyordu. Ancak bu yıl geliştirilmesi tamamlanan Anki Drive’ın tanıtım videosunu aşağıda izledikten sonra yazıya devam etmenizi öneririm. Lakin konuya yabancı olanların mutlaka izlemesi gereken bir video.

teknik destek

Bir panel üzerinde belli bir düzlemde hareket eden bu araçların Apple etkinliğinde yer almalarındaki espiri ise gördüğümüz küçük arabaların iPhone ve iPad’ler ile kontol edilerek yarıştırılmasından dolayı bu etkinlikte kendine yer buluyor. Eğlence bununla da kalmıyor, araçlar tur attıkça yapay zeka devreye giriyor ve araçlar diğer araçları geçmek adına çeşitli kombinasyonlarda bulunuyorlar. Bu kombinasyonları ise “death race” filmindeki gibi birbirlerini yok ederek zenginleştiriyorlar.

iPhone ve iPad için geliştirilen uygulamada kendi seçtiğimiz araçta kendi seçtiğimiz silahları donatarak araçlar birbirlerini geçtikçe önümüzdeki araca hasar vermeyi ve kullanılamaz duruma getirmeye çalışıyoruz. Okuyarak bu eğlenceyi anlamak yerine izlemeye ne dersiniz?

Tim Cook’un bile severek oynadığı söylenen bu oyun store.apple.com/us/product/HD003VC/A/anki-drive-starter-kit 199$ fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Şimdiden büyük bir talep ile karşılaşan firma farklı araçları da sistemine entegre edeceğinin açıklamasını yapıyor. Böyle bir oyunu alır mıydınız bilmiyorum ama ülkemizde bu oyun iyi bir fiyattan satılırsa ben almayı düşünüyorum.

Anki-Drive-Starter-Kit-3x4-view-on-white-background-730x412
Anki Drive ile Robotik Yarışa Var mısın?
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!