AnTuTu 2015 İlk Çeyrek En İyi 10 Akıllı Telefon Performans Raporu

Andronova
Yazar Andronova

Bu yıl eskiye nazaran çok daha güçlü olan akıllı telefonlar için performans testleri yapan AnTuTu, tün 2015’in ilk çeyreğindeki en iyi 10 akıllı telefon performans raporunu yayınladı.

Teknoloji destek

Tüm Dünya genelindeki 160 ülkedeki AnTuTu testlerinden elde edilen veriler ışında oluşturulan raporun sonuçları ise oldukça ilginç.

Süpriz olmamakla birlikte, performans testi raporu listesinin başında Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge yer alıyor ve en yakında rakipleri HTC One M9’a ciddi fark atıyorlar. One M9 ise eski model cihazlara göre çok küçük bir farkla üçüncü sırada yer alıyor.

antutu-2015-performans-raporu-1

AnTuTU sadece telefonların performans raporunu yayınlamamış. Aynı zamanda GPU raporu da yayınlandı. 2015’in ilk çeyrek GPU performans raporunda birinci sırada yine Samsung’un kendi yongası Samsung Exynos 7420 yer alıyor. İkinciliği ise Qualcomm’un Snapdragon 810’u paylaşıyor.

antutu-2015-performans-raporu-2

Ayrıca yongaların mobil cihazlardaki kullanım oranlarını da yayınlayan AnTuTu, yayınladığı raporlarda kullanıcıların doğru karar verebilmelerini kolaylaştırıyor.

antutu-2015-performans-raporu-3

Teknoloji destek
ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir