AnTuTu Benchmark 6 ve En Yüksek Puanlı Cihazlar Yayınlandı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı telefonların performans testlerini ölçen popüler servis AnTuTu, yeni uygulaması AnTuTu Benchmark 6 ‘ya ait apk dosyasını yayınladı.

Teknoloji destek

Bir çok kişinin telefonlarının performans ölçümünü yaptığı AnTuTu, bu alanda sektörün belirleyici oyuncuları arasında yer alıyor ve çoğu kullanıcının cihaz performans ölçümleri konusunda ilk tercihi oluyor.

Grafiklerden işlemcilere, cihazı her alanda test eden ve kendini iyice geliştiren AnTuTu Benchmark, yeni sürümünde tamamen yeni arayüz ve yeni performans testleri sunuyor.

antutu benchmark 6 goruntu1

Elbette yeni performans ölçüm testleri demek, bu zamana kadar ölçüm yapılan cihazların puanlarının da yenileceği anlamına geliyor.

antutu-benchmark-6-goruntu2

AnTuTu, yeni testler sonrası cihazların aldığı yeni puanları da yayınladı. Yayınlanan listede sürpriz sonuçlar varken, sonuçların bu denli değişik olmasına sebep olarak, henüz bir çok cihazda ölçüm yapılmamış olmasını gösterebiliriz.

AnTuTu Benchmark 6 En İyi Performanslı Cihaz Puanları

antutu-benchmark-6-goruntu3

Yeni AnTuTu Benchmark 6 ile ölçüm yapılan mevcut cihazlar arasındaki paun tablosunda, iPhone 6s açık ara birinci olurken, iki ve üçüncü sıraları Nexus 9 ve iPad Air 2 tablet pc’ler alıyor.

AnTuTu 6‘nın kısa süre içinde Google Play Store ve App Store‘da yayınlanmasının ardından, kullanıcılar bir çok cihaz için test yapacak ve sonuçlar da oldukça değişecektir.

Şimdilik henüz beta sürümünde olan AnTuTu 6 apk dosyasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Jailbreak’li ios kullanıcıları ise uygulamayı yükleyebilirler.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir