AnTuTu' nin Oppo Find X2 Pro testi

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

AnTuTu' den Mayıs Android telefon performans raporu yayınlandı. Orta seviyede modellerin yer aldığı listenin başını Oppo Find X2 Pro çekiyor.

Sponsorlu reklam

AnTuTu geçtiğimiz ayın verilerini paylaştı ve listeye çok popüler olmasa da bilinen bir modem Oppo yükselişini sürdürüyor. Find X2 Pro performans puanı çoğu modeli geride bıraktı. Orta segment modellerin kapıştığı test puanına göre Oppo ön sırada yer alıyor. Tabi üst seviye modellerin yer almadığı bir test olduğunu belirtelim.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İşlemcisi 865 Snapdragon olan modelin aldığı puan 604123 ve ikinci olarak yine aynı markanın X2 modeli oldu. Hemen arkasında ise Xiaomi’ nin Mi 10 Pro serisi yer almakta.  Bu liste donanım ve fiyat aralığına göre belirlenmiş bir puan aralığına sahip. Hangi telefonu alınmalı veya almalıyım diyenlerin AnTuTu testlerine bakmasını öneriyoruz. Tabi tasarım da önemli bir faktör olduğu aşikar. Bazılarına göre %50 etkisi olan bir faktördür.

Sponsorlu reklam

Genel yıl satış raporlarında lider markaların altında yer alan Oppo, en popüler markaların arasında kendine bir yer buldu ve hızla yükselişini sürdürüyor. Yeni modellerinde 5G desteği ve fiyatı göz önünde bulunduran çok kullanıcı var diyebiliriz.

Şu an mobil sektörde Samsung’ un liderliği devam ederken arkasından gelen Huawei’ nin yaşadığı ABD sorunları ortadan kalkmazsa ilerleyen yıllarda çoklu sıkıntılarla baş etmek zorunda kalabilir. Bu da arkasından gelen markalara bir fırsat olacağını düşünüyoruz. Bunlardan biri Xiaomi diyebiliriz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

AnTuTu' nin Oppo Find X2 Pro testi

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak