Paranoid Android, 3.99.1-RC1 (Android 4.3) Sürümün Dağıtımına Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Eğer Android cihazınızda özel ROM denemeleri yaptıysanız Paranoid Android ekibinden mutlaka haberdarsınızdır. AOSP tabanlı en özel ROM’lara imza atan geliştirici ekip, Android 4.3 sonrası Nighty sürümler yayınlamayı sürdürürken, uzun bir aradan sonra sessizliğini bozdu ve “Paranoid Android 3.99.1-RC1” sürümünün dağıtımına başladı.

Halihazırda sadece Nexus 4 için başlanan dağıtımın kısa süre içerisinde diğer Nexus cihazların yanında Galaxy S3, Galaxy Note,  Note II, Galaxy S II ve daha birçok model için RC1 sürümün dağıtılması bekleniyor.

teknik destek

RC sürümler, Nightly ROM’lara göre daha istikrarlıdır ve final versiyondan önceki stabil sürümler olarak adlandırılıyor. Sağlanacak 3 ya da 4 güncelleme neticesinde RC sürümler sorunsuz hale getiriliyor. Yine de yayınlanan sürüm içerisinde ufak hatalarla karşılaşmanız olası görünüyor.

Ekibin hazırlamış olduğu özel ROM’larda DPI ayarları, Pie kontrolleri, Hybrid özellikler, Halo 2.0 çoklu görev yöneticisi ve birçok özelleştirme sunuluyor. Yükleme dosyalarına Forum. andronova.net adresinden ulaşabilirsiniz.  ROM’a dair daha fazla detay için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

aN9an9rqwOY” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

n0In32vjxIg” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ilgili>> forum.xda-developers.com

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!