Apple Beats Audio’yu Satın Mı Aldı?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Beats Electronic uzun zamandır teknoloji dünyasında yer alan ve özellikle ses ürünleriyle öne çıkan bir firma. Spotify ve Rdio gibi servisleriyle de büyük bir sükse yaratan firmanın asıl ismini HTC ile yaptığı ortaklık ile duymuştuk. HTC, Beats’e ortak olarak ürünlerinin kullanımını ve kaliteli kulaklıklarını kendi telefonlarıyla vermeye başlamış daha sonraları özel Beats yazılımı ve farklı bir ses donanımıyla HTC telefonlarında Beats logosunu görür olmuştuk.

Gelen haberlere göre Apple Beats firmasını 3,2 milyar dolar gibi fahiş bir fiyata satın aldı. Apple’ın artık sadece telefondan ve marketten değil farklı servislerde de para kazanma isteği firmayı hiç girmediği alanlara doğru çekmekte. Bu haberden sonra R & B sanatçısı Tyrese Gibson tarafından youtube’ye yüklenen yeni bir video bu satın almayı neredeyse doğrular nitelikte olmuştur. Aşağıda bu videoyu ve milyarder biladerlrin şenşakrak hallerini ve danslarını izleyebilirsiniz; dişlerine altından kaplama yaptırdıkları videoyu ise ilerki günlerde izleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Not: 83 saniyelik bu videoda bol küfür ve argo konuşmalar vardır; küçük kardeşlerimiz için sakıncalı olabilir.

guMFKBXp544#t=45″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Bu satışla birlikte mobil sektörde Apple’ın eli oldukça güçlenmiş gibi görünmekte. Kendisine ait bir marketi, buna bağlı radyoları, müzik ve kitap mağazalarının yanında birde müziğe entegre olmuş kişilerin oluşturdukları servisleri de bünyesine katan Apple’ın önünde durmak pek mümkün görünmemektedir. Peki siz bu satınalma konusunda ne düşünüyorsunuz?

503666-dr-dre-getty-617-409

Kaynak: iphoehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir