Apple Bir Sonraki iPad’in Ekranında Anti-Yansıtıcı Tabaka Kullanacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple cephesinde söylentiler şu an iPhone 6 ve iWatch üzerinde şekilleniyor. Merakla beklenen iki ürün hakkında o kadar çok haber gündeme yansıyor ki, Apple’ın yeni tablet modelleri adete ikinci plana atılmış durumda.

Andronova

Arada bir sızıntılar eşliğinde hatırlanan iPad’lerin akıbeti bu yıl nasıl olacak henüz bilinmiyor. Yeni bir habere göre Apple bir sonraki iPad tabletin üretimini Asya’da başlattı. Yeni iPad mini içinse üretim faaliyetinin bu yılın sonunda ya da Ocak 2015’te başlayacağı bildiriliyor.

Apple’ın piyasaya sunacağı iki tablet bilgisayarın üretim tarihindeki farklılığa gecikmeler sebep gösteriliyor. İddiaya göre Apple yeni iPad Air’in ekranında, gün ışığında daha rahat okuma ve görüntülerin renk kaybına uğramaması için anti-yansıtıcı bir tabakaya yer verecek. Yeni iPad’e eklenen bu özelliğin üretim sürecindeki verimi düşürdüğü belirtiliyor. Apple’ın bu durumu hesaba katarak iPad Air’in üretimine daha erken başladığı tahmin ediliyor.

Son dönemde birçok haberde yer aldığı üzere Apple, iPhone 6 için 9 Eylül’de bir basın duyurusu gerçekleştirecek. İşin ilginç tarafı ise Apple henüz bu tarihi doğrulamış değil ve herhangi bir davetiye dağıtmadı.

Apple cephesinde bir dönem 12.2-inçlik iPad Pro tablet gündeme gelmişti. Tabletin akıbetine dair uzun bir süredir herhangi bir gelişme yaşanmadı.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın