Apple Bu Çeyrekte Şimdiye Kadarki En Çok Kar Açıklayan Firma Oldu!

Son günlerde gelir ve karlılık raporlarını açıklayan firmalara biri daha eklendi. Son olarak teknoloji devi Apple‘ın açıkladığı raporda, firmada işlerin çok iyi gittiği görülüyor.

Andronova

Hatta çok iyi gittiği kelimeleri durumu açıklamak için biraz hafif bile kalabilir. Bu zamana kadar bir çeyrekteki 16.2 milyar dolarlık geliriyle Rusya’nın doğal gaz devi Gazprom’un birinciliği oynadığı karlılık alanında, Apple tüm firmalardan daha çok kar açıklayarak birinciliğe oturdu.

Son rapora göre Apple 2015’in ilk çeyreğinde 18.04 milyar dolarlık bir geliş açıkladı. Bazılarınız çeyrek henüz bitmedi ki diyeceğinden dolayı, buna çeyrek sonuna kadar ki firmanın üretiminde bulunan sipariş adedi olarak ta bakabilirsiniz.

Bu rapora göre Apple, her geçen bir saatte 8.3 milyon dolar net gelir elde ediyor. Samsung, Sony gibi en büyük rakiplerinin son durumu dikkate alınırsa, muhteşem bir gelir sonucu.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.