Apple Bu Yıl iPhone “mini” Hamlesini Yapacak!

blank

Steve Jobs’tan sonra yeni modellerinin farklı boyuttaki versiyonlarını da üretmeye başlayan Apple, iPhone 6’nın 4.7 inç modelinin yanında 5.5 inç’lik boyutunndaki iPhone 6 Plus’ı da satışa sunmuştu. Görünüşe göre Apple farklı boyut seçenklerinden memnun kaldı ve şimdi iPhone için “mini” modelini satışa sunacak.

teknik destek

Apple, iPhone 4/4S, iPhone 5/5S modelleriyle bir çok cebe rahatlıkla giren çok büyük olmayan boyutlu telefon sınıfında yer alıyordu. iPhone 6 Plus modeliyle birlikte “acaba Apple küçük boyutlu modeli bırakıyor mu?” sorusu sorulmaya başlarken, etrafta yeni bir bilgi dolaşmaya başladı.

Amerikalı firma Zacks Equity Research tarafından iletilen bilgiye göre, Apple 2015 yılı içerisinde iPhone’un “mini” versiyonunu duyuracak. Bu iPhone 6 mini ya da iPhone 6s mini mi olur bilinmez, ancak bu küçük boyutlu telefonuyla, sadece boyutun küçük olmamasını, bunun yanında fiyatın da küçük olmasını hedefliyor.

Apple görünüşe göre pazarda yüzlerce “mini” modeli de bulunan cihazlara rakip olmayı hedefliyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!