Apple Campus 2’nin İzleri Görünmeye Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple California’da kendisine çok özel bir merkez yaptırtıyor. Apple Campus 2 olarak adlandırılan bu yeni merkez binanın özellikleri saymakla bitmez. Bu Campus’ün en önemli özelliklerinden birisi de kendi elektriğini kendisi üretecek olması. Apple merkez binasının inşatına başaldığı sırada ağaçaları kesmek yerine binaları ağaçları uydurmayı seçmişti. Tavanı tamamen cam olan bu merkezi Apple geleceğin binası olarak nitelendiriyordu.

teknik destek

Apple’ın bu kampüsü hayata geçmek üzere ve firma 2015 yılında yeni binasına geçeceğini açıkladı. Apple’ın bu binada kullandığı bazı mimari görsellerin Apple Store’lara da uyarlandığını görmekteyiz. Alman iFun internet sitesi yeni yapılan merkez binanın ilk fotoğraflarını yayımladı. Buna göre çelik ve camın eşsiz uyumunu bu mimari yapıda görmekteyiz.

apple-campus-2 A111104 - PD Permit Final Set.pdf

Apple yeni binası için çok büyük bir bütçe ayırmış ve bu binanın Apple’ın en değerli ürünü olacağının altını çizmişti. Apple Campus 2 olduğu iddia edilen o fotoğrafları sizlere sunuyoruz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir