Apple CEO’su Tim Cook’tan Yeni Yıl Mesajı!

blank

Bildiğiniz gibi Hıristiyan dünyası için Noel tatili başlamış durumda. Bu tatil döneminde özellikle yurtdışında yapıla indirimler gerçekten şaşılacak durumda. target.com Amerika’nın en büyük alışveriş sitelerinden biridir. Burada Samsung Galaxy Note 3 900 dolardan satılırken geçicici bir süre için 749 dolardan satılmaya başladı. Bunun gibi bir çok üründe özellikle teknolojik ürünlerde indirim söz konusu. Bu tatil döneminde firmaların CEO’ları da çalışanlarına attıkları yeni yıl mesajlarıyla gündeme oturuyor.

teknik destek

2014 yılı Apple için gerçekten çok hareketli geçecek. iPhone 3GS ile başlayan “S” takısı iPhone’lara farklı bir güncelleme verilmesi ile adlandırılıyordu. iPhone 5 ie iPhone 5S arasındaki fark ise oldukça fazlaydı. Normalde iki numara arasında görülebilecek bir fark ortaya koyan Apple böylece 2014 yılında tanıtacağı iPhone 6 için beklentileri oldukça arttırmış durumda. Apple’ın 4K çözünürlüklü bir LCD TV yapmasını tüm teknoloji dünyası bekliyor. Özellikle yeni televizyonun yazılımında da sona gelen Apple önümüzdeki sonbaharda iTV’yi bizlere sunacak. iPhone 6 ile birlikte lanse edilmesi planlanan iWatch içinde sona gelindiğini belirtmek gerekir. Bayan ve erkek için 2 farklı model yapmayı planlayan Apple’ın kablosuz şarj teknolojisine geçmesini heyecanla bekliyoruz. Yeni Mac bilgisayarlar ve OS X 10.10’un da yayınlanacağı 2014 yılı Apple açısından oldukça heyecanlı geçecek. iOS 8 ile mobil sektöre bambaşka bir bakış açısı sunması beklenen Apple’ın

Apple CEO’su Tim Cook’ta bu heyecan ile çalışanlarına yeni yıl mesajı yayınladı. Mesajda “2014 yılında daha ileriye bakarak müşterilerimize olan bağlılığımızla yola devam edeceğiz. İnsanların isteklerini, en derin değerlerini ve her geçen gün yükselen beklentilerini karşılamak üzere yanımda durduğunuz için çok gururluyum. Sizde benim gibi bu inanılmaz şirkette çalışma şansını yakaladığınız için kendinizi dünyanın en şanslı kişileri olarak görün” diyor.

Apple CEO’su Tim Cook’un bu sözleri söylemesi geçekten oldukça hoş ama iPhone 6 ile beklentileri karşılayamaz ve halen tek parmak üzerinden telefon kullanımına önem verirse 2014 Apple için çok kötü geçebilir. iWatch ise yine milyonlarca satan bir aksesuar olacaktır, içi boş bile olsa. iTV konusunda fazla söze gerek yok çünkü normal ücretler ile geçinen kişilerin zaten ulaşamayacakları bir teknoloji olacak. Bakalım 2014’te Apple bizlere ne sunacak?

Kayank: iMore

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!