Apple Daha iOS 8.2’yi Yayınlanmadan iOS 8.3 Beta’yı Geliştiricilere Yayınladı!

media 1987

Kısa süre önce yayınlanan iOS 8.1.1 versiyonunun ardından çok geçmeden iOS 8.2 beta sürümünün test etmesi için geliştiricilere sunulmasından sonra, Apple şimdi de daha iOS 8.2 yayınlanmadan 8.3 beta’yı geliştiricilere gönderdi.

Andronova

Geliştiricilere Apple Watch için uygulamaları geliştirmelerini sağlayacak WatchKit SDK’yı da barındıracak bir sonraki sürüm olan iOS 8.2’den birkaç hafta sonra yayınlanacak olan iOS 8.3 hakkında ne gibi yenilikler getireceği konusunda henüz net bilgi olmamasına rağmen, Swift 1.2 programlama dili versiyonuyla Xcode 6.3 ile birlikte beta sürümü geliştiricilere sunuldu.

Apple’ın WWDC etkinliğinde Haziran ayında iOS 9’u duyurması beklenirken, öncesinde büyük ihtimalle Nisan ayında ise iOS 8.3 ü yayınlaması bekleniyor.

ios-8-3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın