Apple Fanlarının Hazırladığı iPhone 7 Konsept Çalışması Büyülüyor!

Andronova

Bir çok akıllı telefon üreticisinin yeni amiral gemilerini duyurmasıyla birlikte, gözler Apple‘ın geçen yıl çıkardığı iPhone 6‘nın yeni kardeşi iPhone 7‘ye çevrildi.

Henüz hiç bir detayın belli olmadığı Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7‘ye yönelik Apple fanları tarafından hazırlanan yeni konsept çalışması beklentilerin ne yönde olduğunu gösteriyor.

Aman bir tasarımcı tarafından hazırlanan iPhone 7 konseptinde, ekranın gövdeyi tamamen kapladığı, çerçevesiz bir tasarım görülmekte.

iphone-7-konsept-resim1

Oldukça başarılı olan iPhone 7 konsepti, kullanıcıların beklentilerini gösterirken, Apple’ın yeni iPhone 7’nin tasarımında iPhone 6’ya nazaran ne kadar değişiklik yapacağı konusunda ağırlıklı olarak “fazla değişiklik olmayacak” görüşü hakim olmasına rağmen, Apple’dan güzel sürprizler de gelebilir.

iphone-7-konsept-resim2 iphone-7-konsept-resim3 iphone-7-konsept-resim4 iphone-7-konsept-resim5

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir