Apple iOS 10 Beta 6'yı yayınladı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iOS 10 Beta 6 sürümü yayınlandı mı? Geliştiricilere açılan sürümü kullanmak isteyenler haberimize bir göz atabilir. Beta yeniliklerine de yer verdik.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple iOS 10 Beta 6’yı bugün itibariyle yayınladı. Geliştiriciler için yayınlanan sürümde hangi yenilikler yer alıyor ? iOS 10 Beta 6 neler getirecek ? detayları haberimizde. 

Apple’ın ilk olarak WWDC 2016 da tanıtımını yaptığı iOS 10 ile birlikte güncellemeler de sırasıyla gelmeye başladı. Kullanıcılar için en son iOS 10 Beta 5‘i yayınlayan Apple, son olarak bugünde iOS 10 Beta 6’yı yayınladı.

Sadece geliştiriciler için yayınlanan bu sürümün kullanıcılar tarafından kullanılmasında birçok problem olabilir. Bu yüzden şuan için sadece geliştiriciler için yayınlanan iOS 10 Beta 6 sürümünü denememenizi önerebiliriz. 

Bu yeni güncellemenin yayınlanmasının nedeni, iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde geliştiricelerin test amaçlı kullanılması içindir. iOS 10 kurulumla ilgili iOS 10 nasıl yüklenir ve iOS 10 Beta sürümden eski sürüme geri dönme​ haberlerimizi incelemenizi öneririz.

Apple iOS 10 Beta 6'yı yayınladı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 10 Beta 6’nın en yeni özellikleri nelerdir ?

Daha önceki güncellemler de yaşanan problemlerin giderilmesi için yapılan bu yeni güncellemede birçok sorun giderilmiş gibi görünüyor. iOS 10 Beta 6 ile birlikte şuanda İOS’un en son sürümü olduğu için en iyi sürüm olarakta adlandırılmaktadır. iOS 10 Beta 6 biraz öncede belirttiğimiz gibi şuan için sadece geliştiriciler için yayınlandı. Kullanıcılar için yayınlandığında yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. iOS 10 ile birlikte 3D Touch kısayolları, kilit ekranı, kontrol merkezi ve bildirim merkezinde yenilikler görülmüştü. 


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 16:45

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak