iCloud yedek silme

Apple' ın iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 8 / Plus ve iPhone X telefonda iCloud ile alınan yedek nasıl silinir? Telefonun yedeği nereden silinir ve iCloud yer açma.

iCloud yedek silme
banner192

iPhone telefonlarda yedek alma dendiğinde ilk akla gelen iCloud olur. iCloud Apple' ın resmi yedekleme uygulaması. iPhone kullanıcılarının en sık kullandığı iCloud ve iTunes programıdır. iTunes' de Apple' nin bir yazılımıdır. Bu iki uygulama ile genelde tüm cihazın yedeği alınabilir. Tabi iCloud' da yeterli saklama alanı varsa. Yedekleme alanı dolduysa ücret karşılığı boş alan satın alabilirsiniz.

Aşağıda daha önce iCloud ile alınan yedeğin nasıl silineceğine resimli anlatımla gösterdik. Uyarı olarak alınan yedeğin içeriğinden emin değilseniz silmemenizi ve her önleme karşı cihaz yedeğini iTunes ile almanız önerilir.

iCloud üzerinden alınan yedeği silme işlemi genelde tüm iPhone telefonlarda aynı. Tabi eski iOS sürümlerinden adımlar farklı olabiliyor. Ama mantık aynı. www.andronova.net

facebook müşteri hizmetleri

iCloud yedek silme nasıl yapılır

Ayarlar / ilk seçenek Apple kimliği (isim olan) / iCloud / Saklama alanını yönet / Yedekler / iPhone / Yedeklemeyi sil

iCloud yedek silmeiCloud yedekleme silmeiCloud yedek silme iPhone 5siCloud yedek silme iPhone 6iCloud yedek silme iPhone 7iCloud yedek silme iPhone 8

iCloud yedek silme adımları iPhone 7 telefon ekran görüntüsü ile anlattık. Bu adımlar iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6 / 6s, iPhone 7 / Plus ve iPhone 8' de aynı. Diğer modellerde farklılık görülebilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 02:46
YORUM EKLE
YORUMLAR