iOS 11. 0. 1 güncellemesi çıktı indir!

banner186

Apple' nin yeni işletim sürümü iOS 11 çıktığı an itibaren kullanıcılar bazı sorunlarla karşılaştı. Galeride donma / takılma, pil şarjın erken bitmesi, wifi ve bluetooth' un kendi kendine açılması.

iOS 11. 0. 1 güncellemesi çıktı indir!
Müşteri Hizmetleri 27 Eylül 2017 Çarşamba 02:06

banner192

Apple, iOS 11 sürümünü kısa süre önce yayınladı. Uzun zaman süren iOS 11 beta sürümlerinden sonra yayınlanan tam sürümde bazı sıkıntılar ortaya çıkmıştı. Pil kullanım süresi, donma, galeride takılma, wifi ve bluetooth' un kendiliğinden açılması, ekran kilidinde takılma veya yavaş açılma. Bunlardan en önemlesi erken biten şarj süresi.

Kısa süre önce yaptığımız haberde yukarıdaki sorunlar için Apple' nin iOS 11.0.1 sürümünü çıkararak sorunu çözmesi bekleniyor demiştik. Nihayet dün itibaren Apple yeni iOS sürümünü Türkiye dahil dünya genelinde yayınladı.

iOS 11.0.1 güncellemesi, destekleyen tüm iPhone ve iPad cihazlara geldi. Yeni sürüm şu an için tespit edilmiş sorunlar için yayınlandı. Bizde deneyip duruma göre sizlerle paylaşabiliriz.

Yeni sürümde yine kilit ekranında bazı özelleştirmeler, kontrol merkezinde iyileştirmeler, yeni Siri, tespit edilen sorunlar ve tasarımda bazı değişikliklere gidildi. 

iOS 10.0.1 güncellemesi nasıl yapılır

iOS 11.0.1 güncellemesi için Ayarlar / Genel / Yazılım güncellemesi bölümünden yeni güncellemeyi taratıp indirip yükleyebilirsiniz. Öneri iTunes ile yedek alıp ve yine iTunes programı ile iOS 11.0.1' i yüklemeniz. Yüklemeyi operatör hücresel veri ile yaparken belki sorunla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefon şarj seviyesine dikkat ediniz.

iOS 10.0.1 güncellemesi nasıl yapılır

iOS 10.0.1 nasıl yüklenir

iTunes programını açıp ekranda cep telefonu simgesine tıklayınız. Telefonun yedeğini almak için aşağıda "şimdi yedekle" butonuna ve yeni sürümü yüklemek için "güncelle" butonuna tıklayıp yönergeleri izleyiniz. iTunes üzerinden yedek alabilmeniz için iPhone' umu bul özelliğini kapatmanız gerekiyor. www.andronova.net

iOS 11.0.1 güncellemesi çıktı indir!

iOS 11.0.1 güncelemesini alan telefon ve cihazlar

iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, iPhone 7, Plus, iPhone X, iPhone 8, Plus, iPad Pro, iPad Air ve uyumlı iPad mini cihazlara geldi.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×