iOS 11. 0. 2 güncellemesi başladı. İndir test et!

iOS 11 güncellemesi ile bazı sorunları yanında getirdi. Bunlardan hızlı pil tüketimi, donma ve iPhone 8 / Plus cızırtı ses sorunu. Apple özellikle bu sorun için yeni sürüm iOS 11.0.2' yi yayınladı.

iOS 11. 0. 2 güncellemesi başladı. İndir test et!
müşteri hizmetleri

Yeni güncelleme detayları link adresine tıkladığımızda iOS 11.0.2 için pek fazla detaya ulaşamadık. Ama anladığımız kadarıyla bu iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için acele ile yapılmış bir güncelleme!

iOS 11.0.2, iPhone 8 görüşmelerde cızırtı ses sorunu, fotoğraflarda gizlenme sorunu, S / MIME şifreli e-posta ilişkili dosyaların açılmamasına neden olan bir hata ve genel güvenlik iyileştirmesini içeriyor.

iOS 11.0.2 nasıl yüklenir ?

Ayarlar / Genel ve Yazılım güncelleme adımlarını izleyerek yeni iOS güncellemesini yükleyebilirsiniz. Yüklemeyi yapmadan önce cihaz şarj seviyesine dikkat ediniz. Öneri olarakta cihaz yedeğini alınız.

Alternatif olarak bilgisayara yüklü iTunes programı üzerinden hem yedek alıp hemde güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

 iOS 11.0.2 nasıl yüklenir? iOS 11.0.2 güncellemesiiOS 11. 0. 2 güncellemesi başladı. İndir test et!

iOS 11.1 güncellemesi şarj sorununa çözüm olacak mı?

Apple, erken şarj bitmesi sorunu için iOS 11.0.1 ile bazı iyileştirmeler yapmıştı. Ama bu sorunu tam çözmemişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamaya göre bu sorunu iOS 11.1 ile kesin çözmeyi hedefliyor. Tabi kesin dediysek oluşturduğu zararın çözüme kavuşması. Bakalı yeni güncellemeler şark kullanım süresini uzatacak mı?

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2017, 09:41
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri