iOS 11.2 güncellemesi reset sorununu çözdü ama!

Apple, iOS 11.2 sürümü ile iPhone reset atma sorununu çözdü. Kendi kendine yeniden başlatan sorunun çözümü ve Apple Pay Cash yani iMessage üzerinden para gönderme özelliği geldi.

iOS 11.2 güncellemesi reset sorununu çözdü ama!
müşteri hizmetleri

Apple, iOS 11.2 güncellemesini başlattı. iOS 11 yüklü cihazlarda görülen yeniden başlama sorunu çözüldü. Apple Pay Cash özelliği yani para gönderme etkin oldu.

 Apple Pay Cash, şu an için sadece Amerika' da kullanıma açıldı. Kademeli olarak Türkiye dahil dünya geneline ulaşacak.

iOS 11.2, iPhone 8, Plus ve iPhone X modellerinde Face ID etkinleştirme sorununa neden oldu. Kullanıcıların bazılarında Face ID kullanılamadığı ve kapandığını bildirdi. 

iOS 11.2 nasıl yüklenir? İsteyen telefonun yedeğini alıp iTunes programı üzerinden ya da Ayarlar / Genel / Yazılım güncelleme bölümünden yüklemeyi yapabilir. Yükleme için şarj seviyesi %50 veya üstü olması gerekiyor.

iOS 11.2 güncellemesi reset sorununu çözdü ama!

iOS 11.2 güncellemesi

Apple, iPhone 8 ve iPhone X modellerine 7.5 W güç desteğiyle hızlı kablosuz şarj edilme imkanını kullanıcılarına verdi.

iOS 11.2 şu an yüklememiş olan iPhone 8 ve X kullanıcıları yeni sürümü beklemeleri önerilir. Twitter' da çok sayıda kullanıcı Face ID etkinleştirme sorunu ile karşılaştığını yazdı.

Face ID sorunu için bazı kullanıcıların tarih ve saat ayarlarını otomatik yapıp cihazı yeniden başlattıklarında sorunun çözüldüğünü yazmış.

iOS 11.2 güncellemesiiOS 11.2 güncellemesi iPhone 7

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
iOS 11.2 yükleme
iOS 11.2 yükleme - 3 yıl Önce

Unutmadan iOS 11.2 güncellemesi uzun sürebiliyor. Nadirde olsa yeniden yüklemeye başlayabiliyor!