iOS 11.4 sürüm için Beta yayınlandı

Apple' ın iOS 11.3 güncellemesinden sonra iOS 11.4' ün betasını yayınladı. Beta sürümle gelen bazı yeniliklere yer verdik. Yeni sürümü denemek için geliştirici hesabınızın olması gerekiyor.

iOS 11.4 sürüm için Beta yayınlandı
müşteri hizmetleri

Apple, kısa süre önce büyük çapta bir güncelleme yayınlamıştı. Yayınlanan sürüm iOS 11.3' dü. Bu sürüm Apple' ın başını ağrıttığı pil performans sorunu için özellikle önemliydi. Artık gelişmiş seçenekleri kullanıcılarına bırakacak. Tabi yayınlanan sürümdeki pil sağlığı seçeneği şu an için beta olarak yer almakta.

iOS 11.3 ile hızda gayet olumlu eleştiriler alındı. Pil kullanım süresinde de az da olsa bir yükselme olmuş.

Apple iOS 11.3' den sonra iOS 11.4 beta sürümü geliştiriciler için yayınladı. Peki yeni sürümde ne gibi bir değişim olacak? 

iOS 11.4 özellikleri

Şu an için çok az bir bilgi bulunuyor. AirPlay ses aktarımdaki gecikme sorunu, Apple TV' de görüntüyü sadece aktarıp ve sesi de başka kaynağa yönlendirebilecek. Otomatik doldurmada görülen sorun çözüldü.  Apple Music donma sorunu yani müziğin sonunda donma hatası giderildi. Pakette yine performans ve iyileştirmeler yer alıyor.

iOS 11.4 indirmeden önce! Geliştirici kimliğine sahipseniz telefon ayarlarından genel / yazılım güncelleme adımlarını izleyerek güncelleme işlemini başlatabilirsiniz. Güncellemeyi yapmadan önce iOS 11.3' e geri dönmede sorun yaşama olasılığı nedeniyle telefon yedeğini alınız. 

iOS 11.4 sürüm için Beta yayınlandı

iOS 11.4 güncellemesi yakında...