iOS 11.4.1 güncellemesi başladı

Apple' dan yeni iOS sürümü dağıtıma başladı. Beta testleri sonuçlanan iOS 11.4.1 güncellemesi iPhone 8, iPhone 7 ve iPhone X gibi telefonlara ulaştı. Türkiye güncelleme detayları için...

iOS 11.4.1 güncellemesi başladı
müşteri hizmetleri

Bu yılın ikinci çeyreğinde yayınlanan iOS 11.4 sürümünün 11.4.1 güncellemesi Türkiye kullanıcılarına ulaştı.Bu sürümle iPad ve iPhone kullanıcılarını ne gibi yeniliklere ulaştı?

iOS son sürümü 5. beta sürümünden sonra yayınlandı. Yeni güncelleme ile her hangi bir yenilik gelmedi. Genel iyileştirmelere sahip olan sürüm için gözle görülür bir durum söz konusu değil.

iOS 11.4.1 güncelleme boyutu 200-250 MB arasında. Sürüm açıklama başlığında sorun giderme ve güvenlik odaklı bir güncelleme olduğu belirtiliyor.

iOS 11.4.1 özellikleri

iOS 11.4.1 özellikleri iki başlıkltan oluşmakta. iPhone bul' daki görme engelleme sorunu ve e-posta güvenliğinde iyileştirme bilgisi yer alıyor.

iOS 11.4.1 güncellemesi başladı

Apple' dan iOS 12 güncellemesi için Eylül işaret edildi. Uzun süredir gündemde olan iOS 12 özellikleri dikkat çekmeye devam ediyor. Şimdiden iOS 12 ve Android P karşılaştırması yapılıyor. 

Yeni sürüm iPhone 5s ve üzeri modellere geldi. Aynı zamanda iPad, tvOS, HomePod ve watchOS içinde yayınlandı.