iOS 12.0.1 güncellemesi iPhone XS yaradı

iOS 12 çıkmasıyla iPhone XS modellerinde görülen sorunlar için Apple yeni bir güncelleme yayınladı. Sürüm iOS 12.0.1 olarak iPhone XS modeline yaradı.

iOS 12.0.1 güncellemesi iPhone XS yaradı
müşteri hizmetleri

Apple' ın iOS 12 sürümü yayınladıktan kısa süre sonra iPhone XS modelinde bazı sorunlar görüldü. Tuş kilidindeylen şarj olmama sorunu ve wifi bağlantı sorununun çözümü için küçük boyutlu bir iOS 12.0.1 güncellemesi yayınlandı.

Yukarıdaki sorunların dışında Bluetooth kullanımda sorun çıkaran bir hata ve videolarda alt yazı görünmemesi sorunu çözüldü. Apple, Safari içinde bazı güvenlik iyileştirmeleri yaparak daha güvenilir hale getirdi.

iOS 12.0.1 daha çok iPhone XS için çıkarılam bir güncelleme oldu. Geçtiğimiz hafta yayınladığımız haberimizde bu güncellemenin kısa süre içerisinde büyük ihtimal çıkacağını bahsetmiştik. O yazımızda da iPhone XS odaklı olabileceğini vurgulamıştık. Sorun önemli olduğundan hızlı bir güncelleme oldu.

iOS 12.0.1 güncellemesi başladı

iOS 12.0.1 yüklemesini Wi-Fi bağlantısı üzerinden ve şarj seviyesininde %50' nin altında olmamasına özen gösteriniz.

Cihazda genel bölümünde otomatik güncellemeler adında seçeneği açık bırakarak çıkan güncellemelerden haberiniz olabilir.

iOS 12.0.1 güncellemesi iPhone XS yaradıiOS 12.0.1 güncellemesi başladı

Güncelleme iPhone 5s - iPhone XS - Max kadar olan modelleri kapsıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 17:32
müşteri hizmetleri