iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma

Apple hesabı için iCloud şifre kırma programı ile iPhone şifresi nasıl kırılır? Şifre kırmak için kullanılan bir cihazla bu mümkün. İnternette tanıtımı yapılan cihaz şifreleri kırıyor. iCloud şifresi nasıl açılır?

iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma
müşteri hizmetleri

Apple şifresi nasıl kırılır? Evet her ne kadar Apple şifresi kırılın zor bir sisteme sahip olsa da bu mümkün. Sonuçta kul yapısı. iOS kapalı bir sistem olsada açıkları Android kadar olmasada bulunuyor.

Apple hesabı nasıl kırılır? Kısa zaman önce Apple ile FBI' yı karşı karşıya getiren iCloud şifre açma tartışması, gündemi baya bir meşgul etmişti. FBI tarafından şifre kırıldı açıklaması ile acaba iPhone şifre kırma programı ya da cihazı var mı? Soruları hayli aramalara yansıdı. Normalde mümkün değil gibi görünse de hiçbir şey imkansız değildir.

Apple, FBI' ın talebini geri çevirmesi ile FBI farklı yerlerden aldığı yardımla şifrenin kırılabileceği duyuruldu. İş böyle olunca iPhone şifre kırma cihazı gündeme geldi. IP Box adıyla duyurulan bir cihaz dört haneli şifreleri gün içerisinde kırabildiğini gösteren video ve paylaşımlar yapıldı.

iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma

iPhone şifresi nasıl kırılır şifre kırma

Apple şifre deneme hakkı olarak 5 kez hak verirken, iPhone şifre kırma videosunda gördüğümüz kadarıyla IP Box, bu engelleme limitlerini kaldırıyor. Bu cihaz sadece şifre kırmıyor! aynı zamanda cihaz içerisinde yer alan fotoğrafları, rehberi, e-postaları ve dosyaları da almanızı sağlıyor.

iPhone şifresi nasıl kırılır Apple şifre kırma videosu IP Box ile iPhone şifre kırma adımları IP Box iPhone kırma cihazı Ebay üzerinden ve kendi sitesi üzerinden satışı yapılıyor. iOS iPhone şifre kırıcı bazı telefon modellerini kapsıyor mu ve her ne kadar dört haneli şifreleri kırıyor olsa da güvenirlik konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Şu an kırılabilen şifreler daha sonra sorun oluşturabiliyor. Apple yeni iOS sürümlerini yayınladıkca güvenlik açıkları kapatılmakta. Tabi bu daha çok yeni cihaz modellerinde görülüyor. Malum eski modellerin güncelleme desteği zamanla bitiyor.

Apple iPhone müşteri hizmetleri ve Apple kimliği oluşturma Apple hesabı nasıl açılır haberlerimizi de incelediniz mi?

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 21:39
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

İyi günler Elçilerden telefon aldım telefonu sıfırladım ve eski ıcloud sıfresını istedi ben de bilmiyorum ne yapmam gerekiyor veya ne karara siz yaparsınız

iCloud ve Apple ID şifre kırma
iCloud ve Apple ID şifre kırma - 2 yıl Önce

Eski bazı sürümlerde şifre kırılabiliyor. Servislerin bazıları bu işlerle uğraşmakta. Alternatif internet üzerinden araştırınız. Yurtdışında bazı sitelerde imei ile işlem yapıyorlar. Tabi ne kadarı güvenli yorumlarla incelemek lazım. Bunun dışında bazı telefoncular da sahte fatura oluşturarak apple' dan kilidi kaldırabiliyorlar.

Mesut Kaya
Mesut Kaya - 2 yıl Önce

İcloud kirmaya devam fiyat 270tl modul reset dahil

SENCER
SENCER - 2 yıl Önce

KIRILMIYOR BENCE UYDURMA