Kredi kartsız Apple kimliği oluşturma

Ücretsiz yani kredi kartsız Apple kimliğini oluşturmak istiyorsanız aşağıda detaylı resimli anlatımı inceleyerek kolayca bir hesap oluşturabilirsiniz. Apple ID kimliği olmadan Apple' dan oyun ve uygulama indiremezsiniz.

Kredi kartsız Apple kimliği oluşturma
banner192

Kredi kartsız Apple kimliği oluşturmak için öneri olarak App Store' ye girip ücretsiz bir oyun veya uygulamanın indirme butonuna dokunmanız sonrasında yeni Apple kimliği oluştur ile kredi kartsız hesap açabilirsiniz.

Alternatif olarak bilgisayardan appleid.apple.com adresine giderek "Apple kimliğinizi oluşturun" yazısına tıklayarak Apple ID oluşturabilirsiniz. Peki Apple hesap açma nasıl yapılır?

iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 8 Plus ve iPhone X yani iPhone hesap açma işlemi tüm modellerde aynı.

App Store Apple kimliği oluşturma

Apple Store hesap açma: Uygulamadan ücretsiz kısmına giriniz. Her hangi bir uygulamanın yanındaki indir butonuna tıklayınız. "Yeni Apple kimliği yarat" seçeneğine dokunun. Ülke' yi seçiniz. Sonra Apple hesabına ekleyeceğiniz e-posta adresini ve bir parola yazınız. Güvenlik sorularına cevabını bildiğiniz soruları ekleyiniz. Bu kısımda çok önemli. Kurtarma mail adresi de muhakkak eklemenizi öneririz. Fatura bilgisi seçeneğine geldiğinizde hiçbiri seçeneği ile devam ediniz.

Uyarı: Apple kayıt maili çok önemli. Bu mail cihaz kilitlenmesinde ve uygulama indirme gibi işlemlerde kullanılmakta. Örnek Apple kimliği şifresini unuttum ya da iCloud şifremi unuttum gibi durumlarda bu e-posta adresine ihtiyacınız var. Bundan dolayı şifresini bildiğiniz ve güvenli bir mail adresini yazınız. Öneri olarak kullanılan mail adresinin ayarlarına gidip cep telefon numaranızı ekleyiniz. İstersenizde hesaba girişlerde güvenlik kodu sormasını aktif edebilirsiniz. Apple hesabında kullanılacak şifre mail hesabınızdaki ile aynı olmamasına dikkat ediniz. 

App Store Apple kimliği oluşturmaKredi kartsız Apple kimliği oluşturmaapple kimliği alma

facebook müşteri hizmetleri

Apple kimliği alma detaylarına bu www.andronova.net/apple-kimligi-olusturma-apple-hesabi-nasil-acilir adresten ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER