Apple Watch Series 2 inceleme!

Apple Watch Series 2 özellikleri nelerdir? Apple’ın akıllı saati Watch Series 2’nin teknik özellikleri nelerdir? Apple Watch Series 2 tanıtıldı.

Apple Watch Series 2 özellikleri nelerdir? Apple’ın akıllı saati Watch Series 2’nin teknik özellikleri nelerdir? Apple Watch Series 2 tanıtıldı. 

Apple dün itibariyle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yanında Apple Watch Series 2’yi de görücüye çıkardı. Apple’ın akıllı saati Watch Series 2 ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Watch Series 2 özellikleri 

Apple’ın son akıllı saati Series 2, 50 metre suya dayanıklılık ve entegre GPS ile artık daha fazla özelliklere sahip. Yeni nesil akıllı saatte çift çekirdekli işlemci ve 2 kat daha fazla parlaklık ile daha ilgi çekici bir hale getirilmiş.

Kapsamlı antrenman özelliği, kalp atış hızı sensörü gibi eski özellikleri de içerisinde barındırıyor. Yüzme hareketlerinizi, bisiklet binme, koşu gibi antrenmanlarınızı iPhone’nunuzu yanınıza almasanız dahi değerlerinizi kaydediyor.

Apple Watch series 2 inceleme

App Store üzerinden antrenman uygulamaları indirerek daha etkin bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Koçluk özelliği ile her hareketinizi takip eder ve kayıt altına alır. İşe giderken, okuldan gelirken, yüzerken veya uzun süre oturduğunuzda sizi hareket etmeniz için uyarır.

Mesajlarınız, uygulamalarınız ile ilgili bildirimlerinize tek dokunuş ile cevap verebilir. Gerekirse Apple Watch Series 2 üzerinden detaylı kontrol sağlayabilirsiniz.

Apple akıllı saati Watch series 2

Saat kodlarını değiştirerek etkin kullanım gerçekleştirebilir. Siri ile konuşarak işlerinizi halledebilirsiniz. Antrenman’da gösterdiğiniz başarılar sonucunda sizi ödüllendirerek eğlenceli bir kullanım sunabilir.

Apple Watch Series 2’nin fiyatına gelecek olursak eğer en düşük, 1049 TL‘den başlıyor, 3799 TL‘ye kadar gidiyor.