iOS 13 mail gönderen yok sorunu ortaya çıktı

iOS 13 mail uygulamasında "Gönderen yok" hatası ortaya çıktı. Yeni mailler gelmiyor ve okunmamış e-postalara da tutarsızlık söz konusu. Sanırım iOS 13.1 geliyor.

iOS 13 mail gönderen yok sorunu ortaya çıktı
müşteri hizmetleri

Özellikle iPhone kullanıcılarının merakla beklediği iOS 13 nihayet dün akşam güncellemeye açıldı. Detaylara iOS 13 nasıl yüklenir haberinde bulabilirsiniz. Genel olarak yeni sürüm olumlu yorumlar aldı.

Çok sayıda yeniliklerle gelen yeni iOS için bazı söylentiler yer alıyor. Yüklemede ...iOS 13 hatası aldım veya Apple mail uygulamasında sorun var gibi. Sorunın detayı nedir?

Apple mail uygulamasında 'Gönderen yok' hatası ortaya çıktı. Aynı zamanda gönderen kişinin adı görünmüyor. Sorun sadece bu kadarda değil. Yeni mail senkronizesinde sorun çıktığı da görülüyor. Aşağıda kısa bir sıralamaya yer verdik.

iOS 13 mail uygulama sorunu

  • Mail uygulama simgesinde okunmamış sayısı gerçek okunmamış e-postaların sayısından farklı olduğu söyleniyor
  • Ara ara gönderen yok sorunu çıkıyor
  • Yeni maillerde senkronize sorunu var
  • Kendiliğinden kapanma sorunu çıkabiliyor

Sorun için arka planda çalışan mail uygulamasının kapatılması veya cihazın kapatılıp açılması önerilmekte. Bir diğer öneri ise mail hesabının uygulamadan kaldırılıp yeniden kurulumu.

Ara ara iOS 13 sorunları yayınlanacaktır. Çözüm için hızlı bir yeni sürüm çıkabilir. iOS 13.1 gibi veya gelecek hafta ara bir güncelleme yayınlanması bekleniyor. Şu an oluşan sorun çözüleceğini düşünüyoruz.

iOS 13 mail gönderen yok sorunu ortaya çıktı

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 16:30
müşteri hizmetleri