iOS 13.3 güncellemesi beta olarak yayınlandı

Apple' ın iPhone 6s ve üstüne getirdiği yeni bir sürüm var. Henüz beta testlerinin sürdüğü iOS 13.3 güncellemesi yakında iPhone kullananların kapısını çalacak.

iOS 13.3 güncellemesi beta olarak yayınlandı
müşteri hizmetleri

Apple' ın yanlış hatırlamıyorsak 2 aydır sürekli güncelleme veriyor ve yayınladığının farkında olmamak mümkün mü! Ne hikmetse iOS 13 ile sürekli bir hata sürümü çıkıyor ve hızlıca iyileştirme güncellemesiyle karşılaşıyoruz. Şimdi ise iOS 13.3' ün 3. beta güncellemesi yayına alındı. iPhone 6s ve üzeri modellere desteği olan güncellemenin yakında tam sürümü çıkabilir. 

iOS 13.2.3 daha yeni yayınlandı ve arkasından iOS 13.3 çalışmalarına hızla devam edildi. Yeni sürümün beta sürümleri devem edeceğini ve yakında tam sürümün yayınlanacağını düşünüyoruz. Tabi önemli bir açık ya da sorun görülmezse.

Sürümde önemli güvenlik yamasının yer alacağı biliniyor ve çoğunlukla hata onarımından ibaret olacağını belirtelim. Yani ufak tefek yeniliklerle gelebilir. Son anda bir değişiklik yapılmazsa Safari, USB, NFC ve L. FID02 uyumlu güvenlik anahtarlarının destekleneceği belirtiliyor.

iOS 13.3 inmiyor veya güncelleme yüklenmiyor gibi durumla karşılaşabilecekler için sorun çıkarsa net açıklamayla bize yazmalarını bekliyoruz. Birde iTunes kullanarak yüklemeyi de denemelerini öneririz.

iOS 13.3 güncellemesi beta olarak yayınlandı

Unutmadan güncelleme sırasında yüklenemiyor saklama alanının yetersiz olduğunu belirterek yer açmanızı isteyen bir uyarıyla karşılaşırsanız ve sürüm boyutu cihazdaki boş alan için yeterli gibi görünse de istediği boş alana ihtiyaç duyulduğunu belirtelim.

müşteri hizmetleri