NBA 2K16 Oyunu indir Cep Telefonda Basketbol Heyecanı Yaşayın

Masaüstü bilgisayarların vazgeçilmez basketbol oyunlarından NBA 2K serisinin son üyesi olan NBA 2K16 ile, artık akıllı telefonlarınızda basketbol heyecanını yaşayabileceksiniz. NBA 2K16 oyunu indir yükle Android iPhone iOS. En iyi basketbol oyunu artık cep telefonda. NBA 2K16 basketbol oyunu cep telefonuna nasıl indirilir nasıl yüklenir?

Andronova

2K Games tarafından geliştirilen popüler basketbol oyunu NBA 2K16, geliştirilmiş grafikleri, geleneksel serbest oynanış modu ve kariyer moduyla, size yeni NBA sezonunun heyecanını akıllı telefonunuzdan yaşatacak. , ,  ve  haberlerimize bakmak ister misiniz?

Son güncellemeyle birlikte bir çok akıllı telefon ve tablet için uyarlanan NBA 2K16, yeni oyun kontrollerinin yanı sıra, daha akıllı sanal oyuncularla sizlere daha gerçekçi basketbol deneyimi sunuyor.

Oyunu oynayabilmek için, telefon hafızanızdan oldukça büyük yer açmanız gerekecek. NBA 2K16, Android için 1.9GB ve iOS için 3.13GB yere ihtiyaç duyuyor.

Ayrıca bir diğer husus ise, NBA 2K16’nın hiç te ucuz bir oyun olmadığı. için 7.99$ (23.64TL)‘ye ve için 7.99$‘ı gözden çıkarmanız gerekiyor. Popüler basketbol oyunu NBA 2K16‘yı Android için doğrudan telefonunuza yüklemek istiyorsanız NBA 2K16 indir bağlantısına veya Google Play Store‘dan indirmek için  ve iOS için indirebilirsiniz.

Ayrıca Andronova’nın YouTube kanalında sizler için hazırladığımız NBA 2K16 oynanış ve video incelemesini de aşağıdan izleyebilirsiniz. YouTube kanalımıza da abone olarak bize destek olmayı unutmayın 🙂

NBA 2K16 oyunu indir

Andronova