iPhone toplu mesaj gönderme programı

iOS iPhone toplu mesaj SMS gönderme uygulaması önerimize kulak verin. Bayramlarda rehberdeki kişilere mesaj atmak zor oluyor. Ama bir uygulama ile kolayca bu zorluğu aşabilirsiniz.

Andronova

Apple gerek kalitesi gerek işletim sistemi ve hızıyla birçok kullanıcı tarafından kullanılan telefon, tablet, PC, notebook gibi teknoloji ürünleri üretimi yapan Amerika merkezli şirkettir. iPhone en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından biridir.

iPhone ürünlerinin birçok özelliği bulunmasına rağmen tamamını kullanabilmek oldukça zordur. Bunun için bazı özellikleri hakkında bilgi almak gerekebilir. iPhone kullanıcılarına sunulan mesajlar uygulaması ile belirli kişiye veya toplu olarak kişilere mesaj atmak gerekebilir. Daha çok insana ulaşma amacı taşıyan bu yöntem sayesinde kullanıcıların işi oldukça kolaylaşır.

iPhone 8, iPhone X ve yeni modeller iPhone XS, Max ve de iPhone XR için kolayca kullanacağınız uygulamalar bulunuyor.

Grup mesajı gönderme uygulaması

iPhone akıllı cihazdan toplu mesaj gönderilmek isteniyorsa bir kaç noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Bunlardan ilki cihazın en son sürüme sahip olmasıdır. iPhone’da kullanılabilecek üç tip toplu mesaj uygulaması mevcuttur. Grup iMessage’i adı verilen uygulamada belirli bir gruba gönderilecek mesajlar mavi baloncuk içinde yer alır. Kişi listesinden seçilen kişilere gönderilen bu mesajlar kullanılan operatöre bağlı değil Apple’a bağlıdır ve şifreleme yöntemiyle korunur. Grup iMessage’ında herkes fotoğraf, konum, video paylaşımı gibi özellikleri kullanabilir.

Gruba isim verilip, grup kontrol edilebilir. İkinci olarak Grup MMS’i ismi verilen toplu mesaj uygulamasında gönderilen mesajlar yeşil baloncuk içerisinde yer alır ve Grup iMessage’dan tek farkı Apple’a değil kullanılan operatör’e bağlı olmasıdır. Son olarak Grup SMS’i adı verilen uygulamada ise daha kısıtlı özellikler mevcuttur. Grup SMS’i ile kullanıcı fotoğraf, konum, video gibi özellikleri kullanamaz ve sadece metin mesajı yazabilir.

Konuyla alakalı geniş anlatımlı iPhone toplu mesaj atma yazımıza bakmanızı kesinlikle öneririz.

Diğer öner toplu SMS gönderme uygulaması

Toplu mesaj gönderme programı: HızlıMesaj uygulaması, rehberde yer alan kişileri seçip uygulamaya ekledikten sonra otomatik olarak anında kişilere toplu SMS gönderebiliyorsunuz. Uygulamanın kullanımı çok basit. Her hangi bir ayara gerek kalmıyor. Uygulamayı açıp “yeni grup oluştur” yazısına dokunup açılan rehberdeki kişileri seçiyorsunuz. Sonra kaydet butonuna dokunup mesaj bölümüne geçiyorsunuz. Buradaki grup adları ister aile, ister arkadaş / iş arkadaşları isterde önemli gün / geceyi yazabilirsiniz. Örnek Kurban bayramı!

HızlıMesaj uygulamasını App Store’ den aratıp indirebilirsiniz. Yayıncı kimliği HyperThree.

iPhone toplu mesaj gönderme programıiPhone toplu mesaj gönderme programı

Cuma toplu mesajları ya da Kurban / Ramazan bayramlarında telefondaki tüm kişilere aynı anda mesaj gönderilemeyebiliyor. Tabi WhatsApp ve Bip ile bu çok kolay oluyor. Ama interneti olmayan birinin göndermesi veya interneti olmayan birine mesaj atmanız gerekiyorsa işte burada yardımcı uygulamalar imdadınıza yetişiyor.  

Önerimizdeki uygulamala yazımızla iPhone 7, iPhone 5 5s ve iPhone 6 ve 6s Plus toplu mesaj atma uygulamaları var mı sorunun cevabı olarak hazırlanmıştır.


Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 18:17

Andronova