JailBreak Tweak’i Hayat Kurtarır mı?

Son zamanlarda mobil dünyada yapılan her oyun ve uygulama eğlence amaçlı olmaya başladı. Son kullanıcı açısındansa mobil cihazlar boş vakit geçirebilecek ürünlerden öteye gidememeye başladılar. Son dönemde araç içinde bulunan standart navigasyon sistemlerinden dolayı telefonlarımızı sadece oyun amaçlı kullanmaya başladığımızın farkında mısınız?

Andronova

iOS 8 ile birlikte çok değinilmeyen bir özellik bizlere sunulmuştu. Acil Durum Kartı denilen bu sistemle birlikte artık ana ekranınıza tüm kişisel sağlık bilgilerinizi ve bir yakınınızın telefon numarasını ekleyebiliyorsunuz. Böylece bir kaza anında yada bayıldığınızda yardımınıza koşanlar sizin neye alerjiniz olduğunu, nerede oturduğunuzu, kan grubunuzu ve hangi ilaçları kullandığınız gibi bilgilere kolayca ulaşabiliyorlardı.

iOS 7’yi JailBreak‘li kullanan kullanıcıların iOS 8’in JailBreak olmasını beklediklerini biliyoruz ve bundan dolayı JailBreak gurupları iOS 8’in tüm özelliklerini iOS 7’ye de vermeye çalışıyorlar. InCaseOf ile iOS 8’de standart olarak sunulan Acil Durum Kartı uygulaması daha da gelişmiş bir şekilde bizlere sunuluyor. JailBreak yapılmış iOS 7 kullanıcılarının BigBoss Reposundan 0,99 dolar fiyat etiketi ile indirebilecekleri bu uygulamanın nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan inceleyebilirler.

Andronova