Apple, iPhone 5c ve iOS 7’yi Tanıtan “Designed Together” İsimli Yeni Reklam Filmini Gösterdi!

Andronova

iOS 7’nin kullanıcılara sunulmasının ardından Apple, yenilenmiş yazılımını yeni telefonları iPhone 5c ile beraber tanıttığı yeni reklam filmini izleyecilerin beğenisine sundu.

“Designed Together” ismindeki reklam, Apple’ın önceki diğer reklamlarını andırır şekilde hiçbir diyalog veya seslendirme içermiyor. Reklamda gördüklerimiz sadece arka planda çalan şarkı ve ekranda gösterilen iOS 7’yle iPhone 5c’nin çeşitli elementleriyle sınırlı.

Reklam, Apple’ın büyük iOS güncellemesini ve yeni plastik telefonunu iyi bir şekilde sunmak amacını yerine getirmekte başarılı. Video, eğlenceli, neşelendirici ve Apple’ın burada hedeflediğini tahmin ettiğimiz daha genç kitlenin ilgisini çekecek niteliklere sahip görünüyor diyebiliriz.

Yine de, bu stratejinin elle tutulur sonuçlar getirip getirmeyeceği hala bir muamma. Henüz ortada iPhone 5c ön siparişleriyle ilgili herhangi bir sayı yok. Yeni yeni çıkan tek tük incelemeler iOS 7 ve 5c’nin ikisini de beğenir durumda olsa da; sıradan kullanıcıların bu ikili hakkında ne tür düşüncelere sahip olduğunu görmek için telefonun çıkmasını ve güncellemenin daha çok kişi tarafından indirilmesini bekleyeceğiz.

Kaynak: iDownloadBlog

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir